Zvukařině se věnuji od roku 1992. Živnost jsem založil v roce 1995, zvučil jsem převážně letohradskou country kapelu "Wejvrat" (tehdy "Modrá Katastrofa") a zábavovou kapelou "BETTY", také z Letohradu, mezi tím bylo ozvučování diskoték Tondy Kacálka a taky se objevilo zvučení prvních festivalů, byly to "Pony Ex Presy", což bylo mé první setkání s profesionálními kapelami, "TEXMENI" a "ZELENÁČI"

    Poté začalo zvučení menších rockových festiválků v Potštejně a Králíkách, kde jsem zvučil, Jana Spáleného a ASPM, Vladimíra Mišíka a ETC, Psí vojáky, MŇÁGA A ŽĎORP, BORON, tehdy začínající kapely WALK-CHOCK-ICE,  -123 MINUT, VYPSANÁ FIXA, READY KIRKEN, BRATRSTVO KOČIČÍ PRACKY...

Taky jsem tak trošku muzikant, odjakživa se mi líbily bicí, když jsem skončil učiliště, postavil jsem si elektronické bicí podle návodu z časopisu Amatérské rádio, vyšlo to na pár korun a aspoň jsem zjistil, jestli budu umět hrát a docela se dařilo, hrál jsem s kapelou Letrando.

    Od roku 1997 se pro mně stalo moje hobby (zvukařina) hlavním zaměstnáním, co víc si může člověk přát. Zvučím menší akce všeho druhu, od folklóru přes dechovku, swing, folk, country, pop, rock až po punkové kapely.


Tady jsem se svým nejnovějším digi-mixem Behringer WING.

Tohle kdysi dávno, ještě s analogem.


Vozítko Škoda 1203 - TAZ 1500 KAT, poslední ze tří 1203jek, které nás vozili, každá vydržela v provozu asi 4 roky.

Je neuvěřitelné, kolik se toho do nich vešlo, po dlouhé zimě 2005/2006 poslední Dvanda dosloužila, budu na ní vzpomínat v dobrém.

 Potom nás 10 let vozil Opel Movano 1.9 DTI.

Od jara 2016 jezdíme Opelem Movano 2.3 DTI.


Rád jezdím na horském kole.

A mám radši zimu a snowboard, než parná letní období. :o))

Také mě baví RC Modely :-)


A tady ještě jeden můj "miláček", je to "prastarý" kazetový radiomagnetofon CROWN CSC-850F.

Galerii otevřete kliknutím na obrázek.