Odkazy na kapely,
které jsem zvučil, nebo přes můj aparát hrály.

Kolegové a různé

-123 minut - Praha

2H5KA - Nové Město nad Metují
4 Watty - Rychnovsko
9mm - Police nad Metují Špičkové PA systémy KV2audio
3PLAY - Rychnov nad Kněžnou KV2audio.com
Aleš Brichta a Projekt  
ABBA revival Pop Stars - Ostrava

ABSOLUTE ZERO - Havlíčkův Brod

Headway, dodavatel reproduktorů BEYMA

AC/DC Czech revival
AG FLEK

AGHARTA - Bratislava
AHMED MÁ HLAD -Praha

Kunčický Kravál, open air festival

Aivn's Naked Trio - Brno

Kytarové Centrum - TOVA, Hudební nástroje

ALCO-COMA - Liberec
Aleš Brichta

Prodejna hudebních nástrojů TOVA

ALFA BAND - Odry
ALIBI ROCK - Jilemnice

AMIT CHATTERJEE ALIANCE - Praha

Truhlářství Faltus

ANGRY BRIGADE
ANNABASE - Police nad Metují

ARCHON - Rokytnice v O.h.
ATMO MUSIC

Moderátor  Ondra Pokorný

ATOM  - Ústí nad Orlicí
ATOM - Zábřeh

AURA - Liberec
Back Side Big Band - Praha
Bad Tones - Praha
BAFIX - Rychnov nad Kněžnou Sklařská výtvarnice Iva Kopalová-Majvaldová
Bára Basiková
BAREL ROCK - Žďár nad Sázavou

Geonova s.r.o. Havlíčkův Brod

Band-a-SKA - Týniště nad Orlicí
BEDNA ODLOŽENÝCH HRAČEK - Brno

Stránky Města Letohrad

BEE GEES revival Pop Stars - Zlín
BENJAMINGS CLAN - Trutnov  
BETL BAND - Vysoké Mýto
BEZ SMOKINGU
BIG BAND Chrudim
BIG BAND Letohrad

BIG BAND JAZZ ARCHIV - Brno

Big band ZUŠ Iši Krejčího - Olomouc  
BIG BEER TERROR - Ústí nad Orlicí
Big Dog
Big Man Band (SK)
Bloody ObsessioN - Orlová
BLUE EFFECT
BLUE FIRE - Hlinsko  
BLUESBERRY - Praha  
BG CWRKOT - Východní Čechy  
BODLO - Chodov  
BOHEMIA SAXOPHONE QUARTET  
Bohemian Bards  
Bohuš Matuš  
BOKOMARA - Brno  
BOMBS FROM HEAVEN  
BOŽEJÁCI  
BOX - (SK)  
Bratrstvo Kočičí Pracky - Letohrad  
BREAKDOWN - Česká Třebová  
BRINK MAN SHIP - Švýcarsko  
BROUMBAND  
BULLDOCK - Lanškroun  
Butterfly and Hurricanes - Ústí nad Orlicí
Caktus Show Band - Praha
CanOnYears - Kostelec n. Orl.  
Catastrofy - Slovensko  
CATE - Pardubice  
Celé znova  
CELTIC CROSS - Ostrava  
CIRKUS PONORKA  
CITIZEN 37 - Česká Třebová  
CIVILNÍ OBRANA - Čáslav  
COCAINE PARTY  
Cocotte Minute - Praha  
COCTAIL ... alá Motejl - Praha  
COLAPS - Pardubice  
COLP - České Budějovice  
COP  
CORALE - Žamberk  
CORVUS QUARTET  
COUNTRY LADIES - Praha  
ČÍ JE TO VINA ? - Dobruška  
DARK HISHARMONY  
Dark Spell Hradec Králové  
Dasha  
DEAd set aganisT - České Budějovice  
Dechová Harmonie - Letohrad  
DĚDOVY BLECHY - Choceň  
Ďeda Mládek Ilegal Band  
DEGRADACE  
DELIWERY - Praha  
Deset očí - Hradec Králové  
DEVIL STREET 13 - Slovensko  
DIMEBAGS FROM HELL  
DIRTY BLONDES - Praha, Klášterec, Ostrava  
DISSECTION CORPSE - Ústí nad Orlicí  
DISCOMFORT - Rychnov nad Kněžnou  
DLOUHÝ VLASY KRÁTKÝ ROZUM - Letohrad  
DOG EAT DOG  
DOJK - Kostelec n Orl.  
Dolly Bus Band - Letohrad
Donnie Darko  
DONRVETR - Pardubice  
DOUBLE BUBBLE  
DRAGON - Lanškroun  
DRUHÁ TRÁVA  
Do Větru - Svitavy  
Dvacet Facek - Nový Malín
E!E - Příbram  
Ecetara - Olomouc  
EDDIE STOILOW  
EFEST - Náchod  
Elektrick mann - Valašské  Meziříčí  
Eliata - Vysoké Mýto
ELEKTRISCHE.TV - PL  
Enter CZ - Hradec Králové  
ERRORY - Dobruška  
EROTIC NINJA  
EPY DE MYE - České Budějovice  
EVERY DAY HATE - Hradec Králové
Existence nové doby - Ústí nad Orlicí  
EXORCIZPHOBIA  
FAST FOOD ORCHESTRA  
Feedback - Zábřeh  
FEHER FEKETE KEREK
FiHa - Ostrava  
FILTHYMINDS  
Fish Fingers - Choceň  
FLERET
Floating Bridge - Frýdek Místek

Fofr - Lanškroun

 
For the Trees
Fousatej hat - Havl.Brod  
Fried Ace - Brno  
FOLK TEAM - Brno  
Fourth Face - Praha  
FUEGO - Hradec Králové  
FUTURUM - Brno  
F.T. PRIM - Brno  
GAIA MESIAH - Praha
Gang Ala Basta - Praha  
GANGNAILS - Praha  
Gauri Shankar - Tutleky  
GENERACE - Ústí nad Orlicí  
GORTHAUR - Polsko  
G-Point FunKction - Rychnov n. K  
G-Spot - Hradec Králové  
GREEN FROG FEET - (DE)  
GREMLINS - Letohrad  
Hadry z těla - Litomyšl
HANGOVER PAINTER - Semily  
HASHBERRY-Žamberk  
HAŠLERKA  
HAŤAPAŤA - Ústí n. Orl.
HEEBIE JEEBIES - Červený Kostelec

HEC, LUCIE REVIVAL - Ostrava

 
HEIDI JANKŮ  
HENTAI CORPORATION  
HIT FAKERS - Liberec  
HLAVNĚ NENÁPADNĚ! - Praha  
Holiday Express  
HRADIŠŤAN  
HUBEROZ DEPEDA - Choceňsko  
HUDBA PRAHA  
HUMAN FAULT  
Humpolecký Dixieland  
HYDRA - Rychnov n. Kn.  
CHAOTIC - Praha
Chasing Christy - Havlíčkův Brod  
CHOCOLATE JESUS - Chrudim  
CHOCEŇAČKA - Choceň  
IDMI  
ILEGALITY  
Imodium - Broumov  
Ina Urbanová
IndiviDUo - Ustí n. Orl.  
INFECTED VOICE - Dolní Dobrouč  
INGO SANDHOFEN -Německo
INSANIA - Brno
IRON MAIDEN revival - HradecKrálové
Interstate 60 - Česká Třebová  
INTERITUS - Plzeň  
IVAN HLAS TRIO  
IVAN MLÁDEK & BANJO BAND - Praha  
IVO JAHELKA - Jindřichův Hradec  
JABLKOŇ  
JAFAR JAZZ - Ústí nad Orlicí  
Jaksi Taksi  
JAKUB SMOLÍK
James Harries - (GB)  
JAMIE MARSHALL (GB)  
JANANAS - Praha  
JANET ROBIN  
Jan Budař  
Jana Koubková  
JANEK LEDECKÝ  
JARDA HYPOCHONDR  
JAROSLAV HUDKA
Jaroslav Svěcený
JARRET - Liberec
Jauvajs - Praha
JAZZ GENERATION Náchod  
JET BEAT - Pardubice  
JH BIG BAND - Hradec Králové  
JK Band - Pardubice  
JIRKA HURYCH - Lanškroun  
JIŘÍ SCHMITZER  
ST. JOHNNY PAYS CASH
Jo!Ska - Náchod  
Jungle Bunny - Doudleby n. O.  
Jumping DrumS - Bruntál  
Jablečné Pyré - Východní Čechy :-)
KABÁT-REVIVAL - Hradec Králové  
K2 - Hradec Králové  
Kaar - Praha  
KALUMET - Rychnov n. Kn.  
KALUŽE - Pilníkov  
Kapky - Červená Voda  
KASHMIR 9:41 - Kněževes  
Kašpárek v rohlíku  
KHOIBA - Praha  
KITTY IN A CASKET - (AT)  
KLUTZ  
KRAJDA BLUES
KONFLIKT - SK  
KONFRONT - Praha  
KOŇABOJ - Vyškov  
KUKAYE MOTO- DE  
KUNTA KINTE  
KUPODIV - Brno  
KVĚTY - Brno
LaFuoc - Ústí nad Orlicí
 
LAMPA č. 29 - Ústí nad orlicí  
LENKA NOVÁ  
LENNY  
LEON  
Leona Machálková  
LERION - Žamberk
Leškovanka  
LÉTAJÍCÍ KOBEREC  
Lety Mimo - Praha  
LÍSTEK - Praha  
LOCO POCO - Olomouc  
Lokálka - Hradec Králové  
LOKOMOTIVA - Praha
Loshongos - Svitavy
LUS3 - Praha
MADAM - Česká Třebová  
Magdaléna Duna Band - Praha  
Magnum jazz big band - Praha  
MAJERÁN
MAKADAM - Ústí nad Orlicí
MAKO MAKO - Praha
Malina Brothers  
MAMA´S PROJECT  
Maměn - Rychnov n. Kn  
MANDRAGE - Plzeň
Maniac - Praha
MARIE ROTTROVÁ
MARIEN - Pardubice
Martin Chodúr
Martin Maxa
Martin Šafařík
MARVAN
Maxi Band - Týniště nad Orlicí
MEDVĚD 009 - Úvaly u Prahy
Melmac Space Orchestra - Jablonné n.O.
MEMPHIS - Hradec Králové
METAXA - Říčky u Ústí n. Orl.
MATHAUSE COMPANY - Dobruška
MEZCAL -Ústí n. Orl
MIAGRA - Ústí n. Orl.
Michal David
Michael - Lanškroun
Michal Hrůza s kapelou Hrůzy
Mirek Kemel & band - Praha
MirHa - Hradec Králové
Miro Šmajda
Mixed pickles - Vysoké Mýto
Mladý týnišťský bigband
MODRÁ KREF - Pardubice
MomenT - Hradec Králové
Monroe - Letohrad
Moskvič - Rýmařov
MORTUARY
Morybundus Band - Lanškroun
MOŠNY - Brno
MOTHER'S ANGELS - Litomyšl
MOUCHA - Jamné nad Orlicí
Mr.PIG
mr. POPELINO
NADORAZ - Hradec Králové
NAĎA URBÁNKOVÁ

NÁHODNÉ PROCESY - Letohrad

NÁHRADNÍ PROGRAM - Bruntál
NAROZENÝ.cz
Narušené spojení
Natálie Velšmídová & Natalika
NEBE
NEOSOUND - Praha
NEŘEŽ
Nezmaři - České Budějovice
NĚCO MEZI - Prostějov
Němá BarikádA - Žamberk
NEŠLAPETO
NO! NAME - Kostelec n. Orl.
NOTHING I.N.C. - Pardubice
NOVÉ ZBOŽÍ - Vysoké Mýto
Nový Paka - Hradec Králové
Nový StandarT - rYCHNOV N. kN.
NIGHTWORK - Praha
NIL - Česká Třebová
Nihilistic AttempT - Uničov
Nou Entry - Králíky
Nová Lesanka - Humpolec
N.V.U. - Hradec Králové
O5 a RADEČEK
Oboroh - Rychnov n. K.
Ondřej Ruml
One Brain - Lanškroun
ON THE ROOF - Jablonné nad Orlicí
OPOČENKA
OŘEŠÁK - Brno
OSTAŠ - Trutnov
OZZY OSBORNE Revival - Praha
Pandoras Vox - Nové Město nad Metují
PAPAYA TYRKYS - Hronov
PAVEL CALTA
Pavlína Jíšová
Pavel Vítek
PAVUČINA - Pardubice
Peregrínovo kvarteto - Praha
Penisyfilis - Praha
PETER NAGY
PETR BENDE
PETR KOLÁŘ
PETR SPÁLENÝ -Praha
PETR VONDRÁČEK
PETRA JANŮ
PETROWAR - Petrovice
PĚCHOTA - Praha
Pěvecký sbor GYBON - Hradec Králové
Pěvecký sbor JITRO - Hradec Králové
Pěvecký sbor KOS - Litomyšl
PHOTOLAB - Praha
Pick n Bow - Ústí nad Orlicí
PIDILIDI - Pardubice
PIKODEATH - Liberec
PIRATE SWING BAND -Pardubice
PITOCHA - Ústí n. Orl.
Polenský Big Band
POLEMIC - SK
POLETÍME? - Brno
POP PORN - Havlíckův Brod
Po přechodě - Výprachtice
POP STARS - Zlín
POST-IT - Praha
Postmortem - Rýžoviště
POUTNÍCI - Brno
PAGUE CONSPIRACY - Praha
PROČ NE - Hradec Králové
Pro Funk Unit - Praha
PROMILE
PRO PAIN
PSISKAPSY - Litomyšl
PUB ANIMALS - Český Krumlov
PUNK FLOID
QUEEN Revival PRINCESS - Krnov
Queens of Everything - Praha
QUIZ - Dolní Čermná
PROGRES 2 - Brno
PROPAGANJA - Brno
RACOON'S - Praha 
Radio Jerevan - Potštejn
READY KIRKEN - Pardubice
READY MATE - Letohrad
REGEN - Lanškroun
RELAX - Dobruška
ŘETŮVANKA
REVELATION - Praha
Risen Four - Letohrad
ROBIE WILLIAMS revival - Brno
Rocksorry
ROMAN DRAGOUN
ROOT
Rudy Linka
RUFUS - Dolní Újezd
SABATHORY
SAD HARMONY - Velká nad Veličkou
Sagittari - Letovice
SANTANA & FRIENDS - Hradec Králové
SATELIT KANIBAL
SATISFUCKTION - České Budějovice
SEBASTIAN - Letohrad
SENIOR BAND - Náchod
SEPULTURA CZECH REVIVAL
SET - BACK - Zlín
Shatter - Jablonné n. Orl.
Shivanam - Brno
SHOCKWAVE - Šumperk
SIGHTS - Liberec, Praha
SIXTY SEVEN CABARET
SCHOVANKY - Praha
SILENT AVENGER
SKA'N'DAAL - Hradec Králové
Slávek Janoušek- Ústí nad Orlicí a Praha
ŠLAPETO
SLOBODNÁ EURÓPA - SK
ŠMRNC - Praha
Smokie revival - Praha
SMOLA A HRUŠKY - SK
SMUTNÝ KAREL - České Budějovice
Snaefell - Nový Malín
SNAP CAAL
SPIRITUAL KVINTET
SPEKTRUM - Hradec Králové
SPS -Praha
Steel Heaven Nymburk
Stepping Selfeater - Ústí nad Orlicí
ST. JOHNNY PAYS CASH
STONE WILLAGE - Letohrad
STO ZVÍŘAT - Praha
STRAIGHT - Jihlava
STRÁNÍCI - Severní čechy
STRESOR - Pardubice
Sunset Blvd. - Litomyšl
SWING BAND -Tábor
SYMFONIA DIVINA - Žamberk
ŠKODA 120
ŠVIHADLO - Mladá Boleslav
Táborští pouličníci
TAM -TAM ORCHESTRA - Praha
TARGET ATTACK - Šternberk
TATA BAND
Teens jazz big band - Velké Losiny

TEMPUS

Terne Čhave - Hradec Králové
TEREZA KRADLA - Hradec Králové

Těžká doba - Ústí nad Orlicí

THE APPLES

THE ATAVISTS
The Complication - Jablonné nad Orlicí
THE COMPROMIS - Holice
THE CHANCER - Praha
The FighteR - Lanškroun
The Fly - Horní Jelení
The Intellectuals (SK)
THE NAVIGATORS - Praha
THE PLASTIC PEOPLE - Praha
THE POOH - Kaplice
The Pops - Česká Třebová
The Fireballs - Brno
THE SNOOKERS - Praha
THE SPANKERS - Praha
TIMUDEJ - Praha
Time OfF - Lanškroun
TLESKAČ - Plzeň
TOM BOWLING - Třebíč
TOMÁŠ KOČKO & ORCHESTR
TONIC - Lanškroun
TÖRR
TORTHARRY
TOTÁLNÍ NASAZENÍ - Slaný
TRABAND
TRIQUETRUM - Praha
Třetí Meta - Slaný
TŘI SESTRY BANDITOS - Louny
TRUMF - Týniště nad Orlicí
TTIOT
TWO MEN - Zábřeh
TY SYČÁCI - Brno
U2 Revival - České Budějovice
UDG
UFAJR - Praha
Úhol Dopadu - SK
Uni Big Band - Vamberk
UNITED FLAVOUR
UŽ JSME DOMA
VALANKA - Dobruška
WE CAME FROM HORROR - Týniště n.Orl.
VENDOLBAND - Vendolí
VENTUS
VERGLŮV PJOS
VESPOL - Dolní Újezd
VĚC MAKROPULOS - Kostelec n. Orl.
VĚNEBAND -Litomyšl
VICHR ORLICKÝCH HOR - Letohrad
VISACÍ ZÁMEK
VISION DAYS - Brněnec
Vítkovo KvartetO - Praha
VLADIMIR 518
Vladimír Hron
Vladimír Mišík & ETC
VLTAVA
Volant - Pardubice
VOXEL
Všechna Rizika - Dobruška
VŠICHNI SVATÍ
Vyhoukaná Sowa - Hradec Králové
VYPSANÁ FIXA

VYSOČINKA

WABI DANĚK
W.A.F. - Vysoké Mýto
WASABI - Ústí nad Orlicí
Wejvrat - Letohrad
WILLOW LAKE - Litomyšl
WONDERGROUND
XˇANDI - Polná
XANTIPA

X-CORE -Znojmo

xXXx - Praha

Your Last Breathpost - Kostelec nad Orlicí

ZELENÁ SEDM A - Hradec Králové
Zdeněk Bína
Zdeněk Izer
ZION SQUAD - Postějov
ZnouzecTnost - Plzeň
ZVLÁŠNÝ ŠKOLA
Zvrchudrát - Dolní Dobrouč, Litomyšl, a.t.d
ŽALMAN A SPOL
Žlutý pes
ŽOLD - Jilemnice
Žůžo Band